Jak v tom lítáme…

Jak v tom lítáme…

Jak v tom lítáme… 1920 1280 Consulting Europe

Jak v tom lítáme…

Přinášíme vám další článek z našeho blogu, který se pro tentokrát věnuje všemu, co jsme v letních měsících roku 2022 v reklamní agentuře Consulting Europe stihli. A že toho znovu nebylo málo…
Na golfu to letos znovu lítalo…
Druhým rokem jsme měli možnost aktivně se podílet na přípravě charitativního golfového turnaje Hokej Charity Golf Cup, který se každoročně koná v červnu na Kunětické Hoře. Tentokrát se nám společně s Jiří vykoukal a dalšími hokejovými hvězdami jako Ondra Palát, Filip Hronek nebo Radek Dvořák povedlo vybrat krásných 100.000 Kč pro paní Hanu Doležalovou. I přes nepříjemnou globální situaci a finančí krizi, která na společnost momentálně doléhá si moc vážíme podpory všech partnerů akce a věříme, že nadcházející jubilejní 10. ročník budeme moci znovu aktivně pomoci dobré věci.
10 let letadel z Chocně
Již je tomu více jak rok od zahájení spolupráce s výrobcem ultralehkých letadel s názvem VL3 evolution, společností JMB aircraft z Chocně, která letos v létě oslavila jubileum 10ti let od založení společnosti. A náš tým byl samozřejmě u toho, výpomoc s kompletní přípravou eventu od hudební produkce, cateringu až po výrobu reklamních předmětů a dárků pro zaměstnance. Gratulujeme k dosažením úžasného firemního milníku a věříme, že následující dekáda bude minimálně stejně úspěšná.

Profil klienta

Společnost JMB aircraft sídli v průmyslové zóně města Choceň, zaměstnává téměr 200 lidí a vyrábí ultralehké letadlo VL3 evolution od A po Z. Více o práci v této společnosti se dozvíte v odkazu.

Anglicky se domluvíme…

Čím více navštěvují náš profil lidé ze zahraničí, což nás samozřejmě těší a proto si konečně můžete naši firemní online „vitrínu“ přečíst také v angličtině. A hádejte co… další jazyky se připravují, těšit se brzy můžete minimálně na francouzskou verzi, jelikož v této zemi aktuálně rozjíždíme první spolupráci a doufáme, že budou přibývat další.

Co se chystá

Letos v létě jsme se přehoupli přes třetí rok fungování na poli reklamy a máme za sebou 50 dokončených webů, 30 propagačních videí, 10 klientů, kterým se dlouhodobě staráme o online i offline reklamní kampaně. Na další spolupráci aktivně pracujeme od měsíce září a těšit se můžete na nová velmi zvučná jména a značky. Ale o tom až příště…

Máte projekt?

Potom jste u nás na správné adrese k cestě za vaším cílem.

Back to top